SZKOLENIA

YOGA ROOM

Szkolenie Nauczycielskie Gorącej Jogi – 120 h + 30 h praktyk

KURS NAUCZYCIELSKI GORACEJ JOGI METODĄ BIKRAM 26+2

Jeżeli szukasz zmiany i możliwości przekierowania swojej sportowej ścieżki zawodowej na tory związane z trendem slow – life to sięgnij po nasz kurs instruktora gorącej jogi metodą Bikram 26+2.

Jako absolwent kursu otrzymujesz dokumentację, która jest potwierdzeniem uzyskania przez Ciebie stopnia instruktora o specjalności: gorąca joga metodą Bikram 26+2.

Yoga 26+2 – gorąca joga  – zajęcia odbywają się w ogrzanym pomieszczeniu (temperatura między 36 – 40 stopni). Styl oparty o 26 pozycji  i dwa ćwiczenia oddechowe. Ciepło ułatwia rozciąganie, sprzyja silnemu oczyszczaniu organizmu, poprawia jego wydolność. Zajęcia są odpowiednie dla wszystkich bez względu na poziom zaawansowania.

Kurs jest doskonałą możliwością podniesienia swoich kwalifikacji i nabycia nowych uprawnień dla wszystkich miłośników jogi oraz np. dla nauczycieli wychowania fizycznego lub instruktorów innych dyscyplin sportu.

3. Uczestnicy kursu

Uczestnikiem kursu może być osoba, która:

– ukończyła 18 lat

Dlaczego warto zostać instruktorem Jogi?

Brak ruchu wśród osób dorosłych i dzieci to jedna z przyczyn chorób cywilizacyjnych , otyłości, cukrzycy, depresji i wielu innych. Dlatego joga stała się bardzo popularną formą aktywności, bo łączy ruch z możliwością wyciszenia się i spędzenia aktywnego czasu wśród serdecznej atmosfery i ludzi o podobnym stylu życia.

Przy wciąż rosnącym zainteresowaniu tą formą sportu na rynku potrzebni są przygotowani fachowi instruktorzy jogi,  gorącej jogi.

Gorąca joga metoda Bikram 26+2 w Polsce to wciąż niszowa dziedzina ! Będąc absolwentem kursu masz ogromne pole do rozwoju zawodowego i biznesowego w swojej miejscowości, dzielnicy , wśród znajomych.

Gorąca joga w swojej sportowej  i medytacyjnej formie wymaga dobrego przygotowania ciała i mądrego prowadzenia trenujących osób.

Nasz kurs szeroko, ale konkretnie przygotowuje do roli instruktora gorącej jogi. W modułach kursowych poruszane są aspekty zasad treningowych, podziału i znaczenia oddychania w praktykowaniu jogi, czy asan – czyli pozycji jogi, nauka dialogu.

Chcesz się przebranżowić, zmienić zawód, metodę prowadzenia zajęć?

Chcesz poszerzyć swoje umiejętności lub ofertę swojego studia jogi ?

Chcesz zagłębić wiedzę o jodze, gorącej jodze?

Chcesz poznać tajniki prowadzenia zajęć gorącej jogi?

Lubisz ludzi?

Zapisz się na szkolenie nauczycielskie gorącej  jogi!

Pomożemy Ci postawić pierwsze kroki i rozwinąć Twój biznes.

Zacznij robić to co lubisz napisz do nas.

Czas trwania kursu  120 godzin + 30 godzin praktyk

Cena 7000 zł.

Miejsce spotkań i praktyki : Yoga Room , ul. Longinusa Podbipięty 27 m 91 , 02-732 Warszawa

Metro Służew

Tel. kontaktowy 601821442

Szkoła została wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym:
2.14/00207/2023.

Zapisz się na szkolenie nauczycielskie gorącej  jogi! I zacznij robić to co lubisz napisz do nas.

Warsztaty Vinyasa Yogi dla początkujących.

Warsztaty dla dzieci 🙂 Rodzice w tym czasie piją kawkę, albo ćwiczą razem z dziećmi 🙂