Bikram Hot Yoga – gorąca joga – zajęcia odbywają się w ogrzanym pomieszczeniu (temperatura między 36 – 40 stopni). Styl oparty o 26 pozycji  i dwa ćwiczenia oddechowe. Ciepło ułatwia rozciąganie, sprzyja silnemu oczyszczaniu organizmu, poprawia jego wydolność. Zajęcia są odpowiednie dla wszystkich bez względu na poziom zaawansowania. Pod czujnym okiem instruktora wzmocnisz ciało, wysmuklisz mięśnie, odstresujesz się od codzienności. Po lekcji Bikram Jogi przypływ endorfin jest gwarantowany.

Na pierwsze zajęcia Bikram Hot Yogi nie musisz się bardzo przygotowywać. 3h przed zajęciami zjedz ostatni lekki posiłek. Pij dużo wody w ciągu dnia, aby być dobrze nawodnionym. Ubierz się wygodnie w lekkie, niekrępujące ruchów leginsy, spodenki, koszulkę. Weź ze sobą ręcznik i wodę. Głowa do góry i uśmiech na twarzy, będziesz miał super zajęcia.

Hot Vinyasa – joga dla osób lubiących dobrze się zmęczyć, ale jednocześnie nabrać jasności umysłu. Praktyka przeznaczona jest dla wszystkich. Ciepła sala gwarantuje głębokie rozgrzanie.
Każda lekcja zawiera elementy wzmacniające oraz asany rozciągające.

Na pierwsze zajęcia Vinyasy Yogi wystarczy wygodny strój. Unikaj
bezpośredniego jedzenia przed zajęciami. Łatwiej ćwiczy się z pustym żołądkiem.
Nie musisz się szczególnie przygotowywać, aby stanąć na macie.

Express Bikram –  Bikram yoga w 60 minut! Zajęcia odpowiednie dla osób obawiających się klasycznych 90 minutowych zajęć Bikram yogi. To idealna alternatywa na brak czasu na dłuższą formę aktywności.

Na pierwsze zajęcia Ekspress Bikram wystarczy wygodny strój. Unikaj bezpośredniego jedzenia przed zajęciami. Łatwiej ćwiczy się z pustym żołądkiem. Nie musisz się szczególnie przygotowywać, aby stanąć na macie. 

Druga cześć zajęć to pozycje na macie – siedzące. Całość kończymy relaksem i wycieszeniem.

Na pierwsze zajęcia Vinyasa Jogi wystarczy wygodny strój. Unikaj bezpośredniego jedzenia przed zajęciami. Łatwiej ćwiczy się z pustym żołądkiem. Nie musisz się szczególnie przygotowywać, aby stanąć na
macie.