Oferta

Lomi Lomi Akamana

Czeka na Ciebie Lomi Lomi – wspaniały masaż bioenergetyczny o działaniu leczniczym, terapeutycznym, i relaksującym, który zawiera w sobie wiele znanych i popularnych metod leczniczych takich jak: masaż relaksacyjny, akupresura, refleksoterapia, bioterapia, polarity czy Reiki.

Ma on wpływ nie tylko na sferę fizyczną człowieka, ale również na sferę emocjonalną i duchową. Ponieważ podczas spotkania pracuję także nad pozytywnym programowaniem Twojego umysłu w myśl zasady „niech się dzieje to, co najlepsze”.

Jak przygotować się do masażu

Przygotowanie fizyczne nie jest konieczne, wszytko czekać będzie na Ciebie na miejscu. Jednak jeśli chcesz, możesz zabrać ze sobą swoją chustę/pareo/prześcieradełko do zasłonięcia ciała podczas masażu. 

W studiu jest możliwość skorzystania z prysznica i wypożycznia ręcznika. Masować Cię będę olejem kokosowym – jest tłuściutko i jest poślizg 😉

Przygotowanie mentalne: masaż obejmuje całe ciało, tył i przód, łącznie z klatką piersiową i brzuchem. Ewentualne sfery wrażliwe lub kontuzje są do omówienia indywidualnie.