Agnieszka Wątróbska

Założycielka Yoga Room, instruktorka Yogi i pasjonatka rekreacji ruchowej. Jogę praktykuje od 1997 roku. 

Poza jogą Agnieszka uwielbia narty, pływanie szybkie, jazdę na rowerze, jest również początkującą windsurferką. Kocha kontakt z ludźmi, spotkania, rozmowy, wspólną pracę z ciałem, wnikliwe dotykanie tego co blokuje w ludziach poczucie szczęścia i praca nad tym. Wierna propagatorka poglądu, że Miłość jest Wszystkim, a Godność Człowieka jest prawem niezbywalnym i ponad wszystkimi innymi. Kontakt z przyrodą daje jej prawdziwą radość i wytchnienie.

Bikram Yoga otworzyła umysł, serce i ciało na nową perspektywę. Kursy
nauczycielskie Bikram Yogi, Vinyasa Yogi, Yogi dla dzieci i wiele innych
kończyła realizując swoją wielką pasję. Z myślą o innych ! Teraz ma zielone światło, by dzielić się z Wami wiedzą i doświadczeniem zdobywanym przez lata.

Prywatnie Aga to szczęśliwa żona i dumna mama, aktywna zawodowo i społecznie.

Karolina Korta Rolka

Instruktorka Hot Jogi. Po latach praktyki ukończyła pierwszą edycję Kursu Nauczycielskiego Gorącej Jogi 26 + 2 (wg metody Bikram Yogi) w Polsce. Zafascynowana ludzkim ciałem, jego możliwościami i technikami pracy z nim. Z uważnością i radością również masuje w Yoga Room – ukończyła certyfikowany kurs masażu hawajskiego Lomi Lomi Akamana. 

Joga zawsze była dla niej uzupełnieniem codziennych aktywności – gry na instrumentach klawiszowych, biegania oraz jako baza – balans podczas jazdy konnej, surfingu czy sztuki życia jako całości.
Wierzy, że gorąca joga wzmacnia nie tylko fizycznie, ale i mentalnie. 

Po kontuzji, która zatrzymała jej marzenia o karierze biegowej okazało się, że jedyny sport, który mógł jej towarzyszyć podczas walki z ograniczeniami własnego ciała i pracy nad odpowiednią postawą to właśnie Bikram Yoga. Pracując nad powrotem do sprawności ruchowej poczuła, że pomagając sobie, chciałaby dzielić się tym również z innymi. 

Łączy pracę w branży filmowo-reklamowej z nieustającym rozwojem duchowym w myśl zasady obowiązującej na macie.

Trust the process

Aleksandra Kowalska

Ola chwilowo nie prowadzi zajęć w Yoga Room.

Z jogą związana jest od 2006 roku. W 2007 ukończyła na Hawajach 900h kurs nauczycielski Bikram Yogi. O tego czasu prowadziła zajęcia w Brukseli, Antwerpii, Frankfurcie, Warszawie. Uczestniczyła w warsztatach Bikrama Choudhury oraz Rajashree Choudhury. Doszkalała się na wielu warsztatach Bikram Yogi prowadzonych w różnych miejscach na świecie. Po powrocie do Polski pracowała u boku Ewy Chodakowskiej, ukończyła kurs pilatesu, rekreacji ruchowej oraz vinyasy jogi. Ola lubi pracę z ludźmi, lubi dzielić się wiedzą i chętnie opowiada o tajnikach gorącej jogi. Poza matą Ola uwielbia tenis oraz sztukę. Jest szczęśliwą mamą oraz żoną.