Karolina Korta

Instruktorka Hot jogi. Po latach praktyki ukończyła pierwszą edycję Kursu Nauczycielskiego Gorącej Jogi 26 + 2 (wg metody Bikram jogi) w Polsce. Zafascynowana ludzkim ciałem, jego możliwościami i technikami pracy z nim. Z uważnością i radością również masuje w Yogaroom – ukończyła certyfikowany kurs masażu hawajskiego Lomi Lomi Akamana. 

Joga zawsze była dla niej uzupełnieniem codziennych aktywności – gry na instrumentach klawiszowych, biegania oraz jako baza – balans podczas jazdy konnej, surfingu czy sztuki życia jako całości. Wierzy, że gorąca joga wzmacnia nie tylko fizycznie, ale i mentalnie. 

Po kontuzji, która zatrzymała jej marzenia o karierze biegowej okazało się, że jedyny sport, który mógł jej towarzyszyć podczas walki z ograniczeniami własnego ciała i pracy nad odpowiednią postawą to właśnie Bikram joga. Pracując nad powrotem do sprawności ruchowej poczuła, że pomagając sobie, chciałaby dzielić się tym również z innymi. 

Łączy pracę w branży filmowo-reklamowej z nieustającym rozwojem duchowym w myśl zasady obowiązującej na macie – Trust the process.

logo

ul. Podpipięty 27
mieszkania 91, 2 piętro
02-729 Warszawa

Godziny zajęć: otwieramy 15 min przed zajęciami. W czasie zajęć szkoła jest zamknąta. Zamykamy 30 min po zajęciach. Prosimy o punktualność. Osoby spóźnione mogą zostać nie wpuszczone na zajęcia.