Bikram Hot Joga

Bikram Hot Joga – gorąca joga – zajęcia odbywają się w ogrzanym pomieszczeniu (temperatura między 36 – 40 stopni). Styl oparty o 26 pozycji  i dwa ćwiczenia oddechowe. Ciepło ułatwia rozciąganie, sprzyja silnemu oczyszczaniu organizmu, poprawia jego wydolność. Zajęcia są odpowiednie dla wszystkich bez względu na poziom zaawansowania. Pod czujnym okiem instruktora wzmocnisz ciało, wysmuklisz mięśnie, odstresujesz się od codzienności. Po lekcji Bikram Jogi przypływ endorfin jestgwarantowany. 

Na pierwsze zajęcia Bikram Hot Jogi nie musisz się bardzo przygotowywać. 3h przed zajęciami zjedz ostatni lekki posiłek. Pij dużo wody w ciągu dnia, aby być dobrze nawodnionym. Ubierz się wygodnie w lekkie, niekrępujące ruchów leginsy, spodenki, koszulkę. Weź ze sobą ręcznik i wodę. Głowa do góry i uśmiech na twarzy, będziesz miał super zajęcia.

logo

ul. Podpipięty 27
mieszkania 91, 2 piętro
02-729 Warszawa

Godziny zajęć: otwieramy 15 min przed zajęciami. W czasie zajęć szkoła jest zamknąta. Zamykamy 30 min po zajęciach. Prosimy o punktualność. Osoby spóźnione mogą zostać nie wpuszczone na zajęcia.