Agnieszka Wątróbska

Założycielka Yoga Room, instruktorka Jogi i pasjonatka rekreacji ruchowej. Jogę praktykuje od 1997 roku. 

Poza jogą Agnieszka uwielbia narty, pływanie szybkie, jazdę na rowerze, jest również początkującą surferką . Kocha kontakt z ludźmi, spotkania, rozmowy, wspólną pracę z ciałem, wnikliwe dotykanie tego co blokuje w ludziach poczucie szczęścia i praca nad tym. Wierna propagatorka poglądu, że Miłość jest Wszystkim, a Godność Człowieka jest prawem niezbywalnym i ponad wszystkimi innymi. Kontakt z przyrodą daje jej prawdziwą radość i wytchnienie.

Bikram Yoga otworzyła umysł, serce i ciało na nową perspektywę. Kursy nauczycielskie Bikram Yogi, Vinyasa Yogi, Jogi dla dzieci i wiele innych….. kończyła realizując swoją wielką pasję. Z myślą o innych ! Teraz ma zielone światło, by dzielić się z Wami wiedzą i doświadczeniem zdobywanym przez lata.

Prywatnie Aga to szczęśliwa żona i dumna mama, aktywna zawodowo i społecznie.

Karolina Korta Rolka

Instruktorka Hot Jogi. Po latach praktyki ukończyła pierwszą edycję Kursu Nauczycielskiego Gorącej Jogi 26 + 2 (wg metody Bikram Yogi) w Polsce. Zafascynowana ludzkim ciałem, jego możliwościami i technikami pracy z nim. Z uważnością i radością również masuje w Yoga Room – ukończyła certyfikowany kurs masażu hawajskiego Lomi Lomi Akamana. 

Joga zawsze była dla niej uzupełnieniem codziennych aktywności – gry na instrumentach klawiszowych, biegania oraz jako baza – balans podczas jazdy konnej, surfingu czy sztuki życia jako całości.
Wierzy, że gorąca joga wzmacnia nie tylko fizycznie, ale i mentalnie. 

Po kontuzji, która zatrzymała jej marzenia o karierze biegowej okazało się, że jedyny sport, który mógł jej towarzyszyć podczas walki z ograniczeniami własnego ciała i pracy nad odpowiednią postawą to właśnie Bikram Yoga. Pracując nad powrotem do sprawności ruchowej poczuła, że pomagając sobie, chciałaby dzielić się tym również z innymi. 

Łączy pracę w branży filmowo-reklamowej z nieustającym rozwojem duchowym w myśl zasady obowiązującej na macie.

Trust the process

 

Ania Grygierczyk

Jestem kobietą poszukującą 😊 Jak znajdę poruszenie czułych strun w sobie – pozostaję wierną i zgłębiającą osobą.
Tak zaczęła się moja podróż w świat jogi i wewnętrzny proces poznawania jej na wielu płaszczyznach – spróbowałam i zostałam na macie na lata, by
w rezultacie w 2022 roku ukończy trzystopniowy kurs nauczycielski „Yoga Flow” wg autorskiego programu Basi Łukaszczyk; teraz uczę się tajników „Bikram Yoga” u Agnieszki Wątróbskiej 🧘‍♀️

Lubię dzielić się zdobytą wiedzą i wieloletnim doświadczeniem; przez kontakt z drugim człowiekiem odnajduję wiele ciekawych i inspirujących powodów, by iść dalej. Taki kontakt jest jak dobra siła sprawcza i wymiana dobrej energii.

Jestem wielką fanką biegania i zdrowego stylu życia – w tym gotowania i smakowania; jedyny mój „nałóg” to czekolada i ciasta, w szczególności drożdżowe 😉
W wielkim skrócie mogę powiedzieć, że uwielbiam góry, dźwięki natury, taką muzykę, która dobrze wpływa na ciało, umysł i duszę.
I słowa – pisane ładnie i składnie 😊

 

 

Aleksandra Kowalska

Ola chwilowo nie prowadzi zajęć w Yoga Room.

Z jogą związana jest od 2006 roku. W 2007 ukończyła na Hawajach 900h kurs nauczycielski Bikram Yogi. O tego czasu prowadziła zajęcia w Brukseli, Antwerpii, Frankfurcie, Warszawie. Uczestniczyła w warsztatach Bikrama Choudhury oraz Rajashree Choudhury. Doszkalała się na wielu warsztatach Bikram Yogi prowadzonych w różnych miejscach na świecie. Po powrocie do Polski pracowała u boku Ewy Chodakowskiej, ukończyła kurs pilatesu, rekreacji ruchowej oraz vinyasy jogi. Ola lubi pracę z ludźmi, lubi dzielić się wiedzą i chętnie opowiada o tajnikach gorącej jogi. Poza matą Ola uwielbia tenis oraz sztukę. Jest szczęśliwą mamą oraz żoną.